Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Probleme bitrate Chaturbate

Biscuite
Biscuite
Buna ziua, va rog mult sa ma ajutati cu o problema si sa-mi explicati de la ce ar putea sa apara. De doua zile imi oscileaza bitrate-ul pe chaturbate de la 200 la 3000 si iar inapoi la 200 si mi se blocheaza de tot imaginea. Ma loghez prin lovense browser si cu OBS de pe un laptop Dell i5. Nu am avut probleme deloc de 3 luni de cand folosesc setarile astea. Am reinstalat si lovense browser si obs-ul iar internetul e bun. Alte site-uri nu folosesc si laptop-ul merge foarte bine. Incepe sa aibe probleme si sa mearga foarte greu cand deschid browserul si selectez Use external encoder. 

Comentarii

• Octa
    Octa
    Buna,
    Cauze pot fi mai mule. Trebuie sa le iei prin eliminare...
    Sa nu fie de la  browseruul pe care il folosesti. Logheaza-te prin alt browser si vezi daca mai face probleme...
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat