Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Cel mai bun site european Live Cam

xlovecam
xlovecam

Cel mai bun site european Live Cam - cea mai bună platformă europeană live cam

Suntem bucuroși să vă anunțăm că am câștigat cu succes cel mai bun European Live Cam Site și cea mai bună platformă europeană live cam la cele mai recente premii din România.

Am câștigat cel mai bun site european Live Cam la Summitul de la București din 2 iunie până pe 4 iunie la București.

4 iunie - 6 iunie, la AWSummit din Mamaia, am câștigat cea mai bună platformă europeană live cam, învingându-i pe mulți dintre concurenții noștri.

Aș dori să profit de această ocazie pentru a vă spune că, ca platformă, nu putem câștiga niciunul dintre aceste premii fără dedicarea și angajamentul dumneavoastră. Ne propunem să promovăm aceste victorii pentru a recruta noi membri, parteneri de trafic și modele. Dorim ca platforma noastră să fie cea mai atrăgătoare pentru toți utilizatorii, astfel încât să căutăm evoluții suplimentare în viitorul apropiat.

Acestea sunt victorii împărtășite și intenționăm să menținem acest standard de excelență în anii următori.

Salutari,
Suport model XloveCam

Register Here
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat