Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Am nevoie de cateva sfaturi

bianca9917
bianca9917
Buna sunt noua in acest domenie in prezent am siturile cam4 livepumpin stripchat bongacams si eurolive eu lucrez de acasa . dar abea daca reusesc sa fac 20 de euro in 3 zile membri intra si ies . nu inteleg de ce cateodata stau si ma gandesc daca am ceva pe fata ce sfaturi puteti sa imi dati

Comentarii

• AyleeB
    AyleeB
    Bunaa,

Eu am inceput sa lucrez direct de la studio. La Studio20 mai exact, si lucram exclusiv cu LiveJasmin. La inceput am avut parte de trainig si foaarte mult ajutor. Pot sa zic ca in prezent nu plec acasa cu mai putin de 100-200 de dolari. Iti recomand sa incerci si tu asa. Este o diferenta foaarte mare si vei vedea si tu.

Mult succes!
  • Octa
    Octa
    Cu siguranta vei fi mai castigata daca vei colabora cu un studio. Avantaje sunt nenumarate... programul fix, echipamente performante, internet bun, suport, training. Ca exemplu, pretul unui abonament de internet care sa iti ofere banda de 100Mb upload (garantata) pleaca de la 900 ron pt persoana fizica... in functie de zona poate fi mult mai mare suma. Unul din motivele pt care membrii intra si ies ar putea fi si calitatea slaba a conexiunii tale
  • NikyJonnes
    NikyJonnes
    Cum s-a specificat si mai sus, ai foarte multe avantaje in a colabora cu un studio. Ai asistenta la orice ora muncesti si ai parte de pregatire profesionala. Ai echipamentul si staff-ul experimentat la dispozitie si atunci cand nu ai toate celelalte probleme pe cap, iti vine mult mai usor sa te concentrezi doar pe performanta ta in fata camerei. 
  • KendraStudio
    KendraStudio
    Si noi suntem de parere ca trebuie sa incerci sa lucrezi la un studio. Ai parte de multe avantaje si suport 24/7. 
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Hei. De obicei asta se intampla cand lucrezi de acasa. Am auzit povesti. Te sfatuiesc sa mergi la studuo si iti zic si dc. Acolo se ocupa o echipe de tine si o sa reusesti sa faci mult mai multi bani. 
  • Khloe3x
    Khloe3x
    Buna! Si eu lucrez de acasa si mi se pare mult mai convenabil decât la un studio.
    Daca esti la început eu te sfătuiesc să lucrezi doar pe maxim 2 site-uri, pana capeți dexteritate. Este greu ca la inceput sa vorbesti cu membrii de pe 4 5 6 site-uri diferite. 
    Focalizeaza-te pe maxim 2 site-uri, fii implicată, joaca-te cu membrii, fii senzuală, 'horny' etc si câștigurile vor veni de la sine. 

Nu stiu exact ce camera, laptop/pc, lumini sau decor ai dar eu te sfătuiesc daca nu ai atat de multe condiții precum un studio, te sfatuiesc sa strângi primii bănuți si sa iti cumperi o camera buna, sa iti creezi un decor frumos si sa iti cumperi un kit de lumini. Dacă le ai deja, trebuie doar sa stai in fata camerei si sa exprimi senzualitate, sa fii vorbareata, vesela si sa le arăți membrilor ce fata cool esti. 

Eu as alege pentru inceput cam4 Și bongacams. Sunt site-uri ok cu membrii generoși. Eu pe cam4 am inceput sa lucrez prima data si intr-o luna deja făcusem 1000$ (tinand cont ca faceam cu camera de la laptop, pe lumina de afara, este un venit surprinzător :)) )
    Din acei bani mi-am cumpărat tot ce îmi trebuie (camera buna, lumini, ținute, jucarii) si am inceput sa fac din ce in ce mai multi. 

Un ultim sfat, sa ai acțiuni care sunt diversificate. Niciodata sa nu stai in fata camerei. Jocate-te, dansează, zâmbește, vorbeste cu membrii, crează Și concursuri jocuri pentru ei. Asa nu tr vor părăsi si usor usor ii vei face membrii fideli 

Multa bafta si spor la bani!!!
  • NataliaSynn
    NataliaSynn
    Eu lucrez dintr-un studio, desi in trecut am lucrat si de acasa. Avantajele intr-un studio sunt mult mai mari, faci mai multi bani si ai parte de suport 24/7 si nu trebuie sa iti bati capul cu tot felul de probleme tehnice si altele. Si, in plus, in felul acesta te simti si mult mai motivata.
  • KaylinDream
    KaylinDream
    Eu zic ca vei fi mult mai castigata daca ai colabora cu un studio. Pana la urma acei oameni stiu mult mai bine the ins and the outs of videochatting. Si nimeni nu te va judeca, din contra va incerca sa te ajute sa devii cea mai buna versiune a ta :D 
    Dar daca nu vrei sa colaborezi cu un studio am sa iti dau cateva mici sfaturi : ai grija sa fii centrata pe camera tot timpul, niciodata sa nu stai plictisita, danseaza, canta, razi, orice iti vine in minte sa faci si e entertaining, fa-o. Saluta-ti membrii si baga-i in seama. Vorbeste cu ei si fa-i sa se simta cele mai importante persoane din viata ta :D 
  • EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Daca nu doresti sa lucrezi la studio eu zic ca cel mai bun lucru este sa te limitezi la 1-2 site-uri pe care sa lucrezi. Eu lucrez la studio si pe un singur site si chiar si asa uneori este greu doarece sunt atat de multi membrii carora trebuie sa le acorzi atentie.
    Uneori daca ai atatea site-uri unde trebuie sa te imparti devine obositor si nu te poti concentra.
    Alege-ti site-urile care iti convin mai mult din cele pe care le-ai enumerat mai sus si focuseaza-te pe membrii de acolo, sunt sigura ca vei incepe sa vezi rezultate.

© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat