Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Personalitate online!

EsmeeCharm
EsmeeCharm
Hei,
Sunt curioasa daca voi ca modele adoptati o alta personalitate cand sunteti online?
Sau preferati sa fiti voi asa cum sunteti in viata de zi cu zi.

Comentarii

• KaylinDream
    KaylinDream
    Hey! 
    Eu prefer sa fiu asa cum sunt in viata mea de zi cu zi. Consider ca ar fi prea obositor sa ma prefac ca sunt altcineva, dar invat constant de la alte modele si ma schimb eu ca persoana. 
    Cea mai buna parte e ca ma schimb in bine si sunt atata de mandra de mine ca nu iti pot spune :D 
    EsmeeCharm
  • EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Hey! 
    Eu prefer sa fiu asa cum sunt in viata mea de zi cu zi. Consider ca ar fi prea obositor sa ma prefac ca sunt altcineva, dar invat constant de la alte modele si ma schimb eu ca persoana. 
    Cea mai buna parte e ca ma schimb in bine si sunt atata de mandra de mine ca nu iti pot spune :D 
    Da, si eu sunt de aceeasi parere, cel mai fain e atunci cand esti tu. 
    Dar ce crezi despre modelele care simt ca trebuie sa fie altcineva atunci cand sunt online.
    Ce sfaturi le-ai da?
  • SophieLust
    SophieLust
    Buna. Eu de la bun inceput am fost la fel de naturala ca si in viata de zi cu zi. Nu vad rostul adoptarii unei alte personalitati in detrimentul celei pe care o ai de fapt pentru ca o sa ajungi la un moment dat in punctul in care chiar nu o sa mai poti sa tii pasul cu toate lucrurile pe care ti le-ai insusit pentru ca ti-ai impus asta, dar care din pacate nu te reprezinta. Astfel membrii tai isi vor da seama si se vor simti mintiti si tradati si este ultimul lucru pe care ni l-am dori. Just be yourself and let people love you for who you truly are!
    OctaEsmeeCharm
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Eu cred ca cel mai bine este sa fii naturala, pentru ca daca o sa pretinzi ca esti altfel, la un moment dat lucrul asta o sa se vada pe camera si nu este tocmai in avantajul tau.
  • NataliaSynn
    NataliaSynn
    Si eu sunt de parere ca ar trebui sa fii cat mai naturala. O personalitate falsa e greu de intretinut <span>:smile:</span> si mie personal mi se pare o bataie de cap inutila. Fii doar atenta, pentru ca a fi tu insati nu inseamna sa iti povestesti viata personala sau sa dai anumite date despre tine <span>:tongue:</span>
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat