Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Cateva sfaturi pentru a face bani?

laracara
laracara
Lucrez de 2 ani in domeniu.. Acasa.. Am incercat cred ca toate site'urile posibile. Nu merge nici macar unul. Cateva sfaturi?

Comentarii

• NataliaSynn
    NataliaSynn
    Te-ai gandit sa incerci sa lucrezi dintr-un studio?  :) Eu ti-as recomanda sa give it a try. Am avut si eu aceeasi problema, dar de aproape doua luni am inceput colaborarea cu Studio20 si lucrurile s-au schimbat radical in bine. Cei de la studio sunt super profi, iti ofera training specializat, cursuri de engleza, ai suport 24/7 si nu trebuie sa iti mai bati capul cu nimic  ;) 
  • NikyJonnes
    NikyJonnes
    De obicei este foarte greu sa lucrezi de acasa, iti spun din experienta. Nu ai echipamentul necesar si nici promovarea sau sprijinul necesar. Un studio poate fi o cale mai usoara pentru a face bani din asta. Ti se asigura toate conditiile si nu trebuie sa iti bati capul cu altele, doar cu munca in sine. 
  • KendraStudio
    KendraStudio
    editat iulie 11
    Buna,

Si noi suntem de parere ca ar fi bine sa incerci un studio. Nu ne putem da cu parerea despre celelalte studiouri insa la Kendra ai parte de training si suport 24/7, un program impartit in 3 ture (astfel incat sa iti poti organiza timpul asa cum iti doresti), tehnici care se vor ocupa de orice problema apare in legatura cu un site, camere amenajate modern, reduceri la outfituri, make-up profesional si imprumut pentru operatii estetice, casa sau masina. De asemenea, modelele noastre au parte de sedinte foto constante si se lucreaza intens la imaginea conturilor de model :) 
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    E foarte greu sa lucrezi de acasa... pe langa echipamentul scump gandeste-te ca ai nevoie si de oamenii din spate cand se strica ceva sau nu stii cum sa vorbesti intr-un privat. Cel mai bine ar fi sa incerci intr-un studio macar la inceput pana inveti si abia dupa sa te gandesti pe cont propriu
  • KaylinDream
    KaylinDream
    editat iulie 11
    Incearca sa nu mai lucrezi de acasa :). Ca sa faci perfomanta in acest domeniu ai nevoie de cele mai bune echipamente si o echipa care sa te sustina constant. Probabil ca ti-ai dai si tu seama ca nu este un job tocmai usor. Daca ai fi intr-un studio ti-ar fi mult mai usor 
  • Octa
    Octa
    Si eu votez pentru colaborarea cu un studio! Si dupa cum sigur o sa observi, nu recomand unul anume. Vorbesc doar la general :)
  • EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Daca nu vrei sa lucrezi la un studio atunci fa-ti un program pe care sa-l urmezi cu sfintenie. Asta e unul din impedimentele unui model independent. La studio ai un program, un anumit numar de ore pe care trebuie sa le stai online, acasa mai uiti :D  Pe langa asta, fii mai creativa, incearaca ceva nou mereu.
    Eu lucrez la studio si asta fac intotdeauna, fie prin tinute, fie prin discutiile pe care le am cu membrii. Daca nu as fi lucrat la studio si as fi facut de acasa nu cred ca as fi avut acelasi succes. Noroc ca aici trebuie sa ma tin de program  :#
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat