Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

E mai bine pe tura de zi sau cea de noapte?

AyleeB
AyleeB
Buna fetelor, 

Voiam o parere de la voi, credeti ca merge mai bine pe zi sau preferati pe noapte? Eu lucrez ziua dar am auzit ca noaptea uneori se fac mai multi bani. E adevarat? Credeti ca ar trebui sa incerc si eu?

Comentarii

• EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Buna,

Depinde foarte mult de tine ce tura iti alegi. Daca esti o persoana care poate fi activa pe noapte atunci iti recomand sa incerci.
    Eu lucrez pe tura de noapte. Am incercat si tura de zi insa nu este pentru mine.

In ceea ce priveste castigurile poti face aceeasi bani si pe zi si pe noapte. Conteaza mult cat de tare te implici si cum reusesti sa-ti fidelizezi membrii. Eu ma descurc pe noapte pentru ca sunt americani si  discut cu ei pe diverse subiecte pentru ca imi place sa fiu la curent cu ceea ce se intampla in America de Nord. Plus ca sunt o avida urmaritoare a "pop-culture" :))

Asa ca eu iti recomand sa le incerci pe amandoua si sa vezi apoi ce ti se potriveste tie.
  • NikyJonnes
    NikyJonnes
    Hello,

Eu am lucrat pe ambele, acum sunt pe zi si nu este o diferenta mare. Bani se fac in ambele, depinde foarte mult de ce fel de membri ai. Iti recomand sa incerci ambele ture si sa alegi dupa. De asemenea cred ca e o idee buna sa mergi cu tura care nu te oboseste atat de tare si care iti mai lasa timp sa faci si alte lucruri.
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Eu spre exemplu lucrez pe tura de noapte si merge bine, dar am colege care lucreaza pe tura de zi si le merge la fel de bine. Ideea e ca trebuie sa mergi spre ceea ce consideri ca te avantajeaza cel mai mult. Parerea mea este ca nu tura conteaza, ci modul in care tratezi jobul.
  • NataliaSynn
    NataliaSynn
    Salut! Eu lucrez pe tura de zi, dar uneori ma tenteaza si pe mine sa incerc tura de noapte :) Insa mi-e tare groaza ca o sa ma apuce somnul sau ca nu o sa fac fata haha. Totusi, trebuie sa spun sincer ca nu pot sa ma plang de tura de zi. Cred ca cel mai mult depinde de tine, de felul tau de a fi si de stilul tau de viata. Important e sa te simti tu bine, caci doar in acel fel vei face bani, indiferent daca esti pe zi sau pe noapte, zic eu :)
  • EvellineClaire
    EvellineClaire
    Eu acum sunt pe tura de noapte. Am fost si pe zi dar prefer pe cea de pe noapte. Depinde si de site ul pe care lucrezi. Majoritatea membrilor mei sunt din State deci clar imi era mai bine pe tura de noapte 
  • KaylinDream
    KaylinDream
    Hey! Uite, fiecare tura are beneficiile si dezavantajele ei. Cam amandoua inseamna aceeasi suma de bani, atata doar ca iti difera membrii care iti intra in camera. Important e sa iti gasesti tura care iti este cel mai usor de facut :)
  • Khloe3x
    Khloe3x
    Buna! 
    Eu în marea majoritate a timpului am lucrat in tura de zi si am avut câștiguri satisfăcătoare. 
    Nu de mult timp, am incercat sa intru si seara, dar mie personal mi s-a parut mai obositor iar câștigurile erau aproximativ la fel
  • Octa
    Octa
    Statistic vorbind, tura de noapte este cea mai profitabila (nu inseamna ca nu se fac bani si pe celelalte 2 ture). Totul este sa poti tu lucra pe acest program. Bineinteles... e mult mai complex subiectul...
  • AyleeB
    AyleeB
    Multumesc mult pentru raspunsuri! Ma voi gandi sa incerc si asa sa vad cum este.
  • SophyDavis1
    SophyDavis1
    Buna,

Eu le-am incercat pe amandoua. Si tura de zi si ce a de noapte. Si intr-un final m-am decis sa le combin. Adica ma loghez super de dimineata si prind trafic si de pe noapte si apoi intru si in tura de zi. Pentru mine e super fain pentru ca nu ma simt obosita si apoi am o mare parte din zi la dispozitie si pentru alte lucruri dupa ce ma deloghez. Plus ca traficul e chiar ok. Poti incerca si asa.
  • PerfectStudios
    PerfectStudios
    Buna,

Eu le-am incercat pe amandoua. Si tura de zi si ce a de noapte. Si intr-un final m-am decis sa le combin. Adica ma loghez super de dimineata si prind trafic si de pe noapte si apoi intru si in tura de zi. Pentru mine e super fain pentru ca nu ma simt obosita si apoi am o mare parte din zi la dispozitie si pentru alte lucruri dupa ce ma deloghez. Plus ca traficul e chiar ok. Poti incerca si asa.
    Probabil asa e cel mai indicat. Si din punct de vedere financiar, si al sanatatii. 4-8, interval orar cu trafic bun, precum si 10-14 
  • coca
    coca
    Buna fetelor. Am si eu o nelamurire. De o saptamana lucrez si eu in acest domeniu . Intru in general de dimineata, dar uneori si seara. Trafic vad ca este . Vorbesc cu fiecare , scriu , zambesc , sunt draguta, imi schimb des vestimentatia , coafata , machiata , muzica pe fundal , ma misc , dansez , vorbesc foarte bine limba italiana , un pic engleza dar exista si traducere si nu este o problema , ciupesc spaniola, pe fiecare bag in seama, imi fac foarte multe complimente ca arat bine, ma pun in lista lor de favoriti , etc, dar nu am castigat nimic,  0 lei.
    Nu inteleg unde gresesc .Poate imi dati un sfat . Va multumesc anticipat.
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat