Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Voi ce aduceti nou si interesant pe camera?

AyleeB
AyleeB
Buna,

Lucrez de ceva timp ca model si am incercat tot felul de lucruri pana acum. Sunt sportiva si pana acum am mers pe partea asta, insa as dori sa aud mai multe idei poate diversific putin.

Multumeesc!

Comentarii

• EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Buna,

Eu incerc sa vad ce le place mebrilor mei si incorporez asta in online. Imi iau tot felul de tinute, uneori merg pana le fetish chair daca eu nu sunt pe categoria asta. 
    Schimb muzica pe care o ascult si daca vad ca membrii sunt mai multumiti de un anumit gen merge pe acela pana ma plictisesc, la fel si cu tinutele. 
    Trebuie sa recunosc, totusi, ca am un anume stil si chair daca diversific tot in aria generala a felului meu de a fi ma invart.
    Daca tu esti mai sportiva ar fi fain sa aduci online tot felul de exercitii sexy ori tinute care sa iti puna in valoare anumite parti ale corpului.
  • EvellineClaire
    EvellineClaire
    imaginatia n are limite in acest domeniu! Be who you wanna be :) 
    Octa
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Fa ce iti place si ce te face sa te simti bine. Din pct meu de vedere daca te fortezi sa faci ceva ce nu iti place se va vedea pe camera. Daca esti cu sporturile, mergi pe asta.
    Octa
  • AyleeB
    AyleeB
    Multumesc fetelor pentru ajutor!
  • NataliaSynn
    NataliaSynn
    Daca esti o persoana creativa, poti gasi diverse activitati in free, in care sa incluzi si membrii si guest-ii, puteti juca diverse joculete pentru a atrage membri in privat :)
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat