Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

program gratuit de trafic pentru videochat

jhioana
jhioana
Hei

Fac videochat de 2 ani si in ultima perioada merge destul de slab, asa ca am decis sa vad unde este problema. 
Am aflat ca exista unele programe de trafic si poti baga utilizatori in camera, astfel incat sa ridice pozitia in top, programul se numeste CHATURBATE TOP BOT si il gasiti pe site la www.unuro.com .
Problema este ca pretul este destul de piperat si momentan nu imi permit.

Vreau sa intreb aici daca cineva are acest program si m-ar putea ajuta cu trafic si sa platesc mai putin sau daca exista o versiune free..ar fi minunat

multumesc
laracara
Taguit:

Comentarii

• Max
    Max
    Ceau te pot ajuta eu cu un soft bots ,daca te intereseaza poti sa imi scri 
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Eu nu am auzit de asa ceva, eu lucrez exclusiv cu live jasmin si nu am avut nicio problema, am mereu trafic iar bani se fac.
  • laracara
    laracara
    sa nu dati bani pe site'ul ala.. nu e bun de nimic
  • laracara
    laracara
  • laracara
    laracara
  • KaylinDream
    KaylinDream
    Nu exista asa ceva. In cel mai bun caz ai boti care iti aduc traffic ca si guest si care oricum nu vor face nimic in camera ta. Mai bine sa nu te joci cu asa prostii, ca doar iti consumi banii
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat