Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Recomandari

laracara
laracara
Imi recomandati si mie va rog site'uri free? Care credeti ca sunt cele mai bune? 

Comentarii

• KaylinDream
    KaylinDream
    Daca vrei site free, este chaturbate.
    Daca vrei ceva mai profesional si premium este si livejasmin :)
    laracara
  • SophyDavis1
    SophyDavis1
    Dintre toate site-urile de free eu cred ca MFC(MyFreeCams) e mai ok decat Chaturbate, poate si BongaCams. Desi nu ti-as recomanda neaparat un site de free, nu stiu cat de mult castigi pe un astfel de site in comparatie cu cata munca depui. Nu vreau sa vorbesc aiurea pentru ca nu am lucrat pe site-uri free. Eu lucrez pe LiveJasmin. 
    Dar din cate am auzit MFC e mai ok.
    laracara
  • laracara
    laracara
    Dintre toate site-urile de free eu cred ca MFC(MyFreeCams) e mai ok decat Chaturbate, poate si BongaCams. Desi nu ti-as recomanda neaparat un site de free, nu stiu cat de mult castigi pe un astfel de site in comparatie cu cata munca depui. Nu vreau sa vorbesc aiurea pentru ca nu am lucrat pe site-uri free. Eu lucrez pe LiveJasmin. 
    Faci 2000 de dolari banii tai pe chaturbate zilnic.. fara sa faci nimic
  • SophyDavis1
    SophyDavis1
    laracara a zis:
    Foarte interesant! Dupa cum am spus in comentariu nu am lucrat pe Chaturbate nicodata si nu stiu exact cati bani se fac. Tu lucrezi pe Chaturbate?
    laracara
  • laracara
    laracara
    laracara a zis:
    Foarte interesant! Dupa cum am spus in comentariu nu am lucrat pe Chaturbate nicodata si nu stiu exact cati bani se fac. Tu lucrezi pe Chaturbate?
    da
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat