Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.
NOU:
SOCIAL LOGIN ESTE ACTIV! ACUM TE POTI CONECTA PE SITE SI PRIN INTERMEDIUL CONTULUI TAU DE GOOGLE, TWITTER SAU FACEBOOK. Dupa login, alegi username-ul (numele cu care vei aparea pe forum) si asta este tot!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Ce studiouri de videochat corecte cunoasteti?

popescualina339
popescualina339
editat august 2017 în Discutii generale
Din pacate, in aceasta industrie sunt multe studiouri care dau tepe, chiar mai multe decat cele care te trateaza corect. Autoritatile ar trebui sa se sesizeze mai des si sa ia masuri. Eu lucrez la un studio de vreo 2 ani si am avut foarte mare noroc cu ei. M-au invatat la ce sa fiu atenta chiar daca plec de la ei astfel incat sa nu imi iau niciodata teapa. Oricum, daca e sa plec vreodata de la ei, o voi face doar pentru a lucra pe cont propriu, in niciun caz sa ma duc la alt studio, mai ales cand vad cate chestii nasoale se intampla.
Deci, ce alte studiouri de videochat corecte si transparente cunoasteti? Consider o o astfel de lista ar fi foarte utila oricarui model, mai ales daca se afla la inceput de drum...

Comentarii

• Octa
    Octa
    Nimeni? Sa nu ziceti ca nu exista si studiouri corecte, ca nu cred asa ceva :smile:
    O lista facuta chiar de voi, de persoane care lucreaza in acest domeniu, ar fi de mare ajutor pentru toate modelele aflate la inceput de drum.
  • Emma92
    Emma92
    Hai ca incep eu   :)  
    Am colaborat in trecut cu Rich Girls si cu Dream Studio din Bucuresti si au fost foarte corecti la bani (daca la asta va refereati)
  • Xenarullz91
    Xenarullz91
    am creat acest subiect deoarece am observat ca nu multa lume discuta despre acest studio.Este  un studio foarte bun!! ma mir cum de nu este in preferintele voastre ,am fost model 
    la acest studio,recomand cu incredere 100% legali si multe alte beneficii,sunt niste oameni care isi respecta angajatii si care va pot ajuta sa cresteti in acest domeniu  ,este un studio profi ,mergeti la un interviu daca nu ma credeti 
    ,nu aveti nimic de pierdut sau de regretat www.cherry-studio.ro 
  • MarianaFier
    MarianaFier
    Stie cineva ceva despre Ritzy Studio ? www.ritzy.ro ? Ati lucrat cu ei , au fost pe undeva sub alt nume sau ceva de genul acesta ? Par promitatori si am discutat cu ei pe chat si la telefon. Am inteles ca sunt noi in piata dar din ce am discutat cu ei se face contract din prima zi de munca, pe langa oferta de salariu fix si pe langa cum arata de bine studioul am inteles ca managerii au experienta mare in domeniu si te ajuta ca model. Sincera sa fiu am prins mare incredere in ei din cum am vorbit la telefon si din ce am citit despre ei pe site iar faptul ca este cineva acolo care stie ce face si care este totodata direct interesat sa facem bani ca modele ,mie imi pare un mare plus. Are cineva vreo parere despre ei ? Stiti cumva mai mult decat stiu eu ? Sunt binevenite sugestii (rapid daca se poate ca am programat interviu la ei).
  • Octa
    Octa
    Eu unul nu am auzit de ei si din pacate nu te pot ajuta cu un sfat. Dar poate revii tu cu niste impresii, dupa interviu. La telefon toate sunt bune si frumoase, insa la fata locului iti vei face o idee mai exacta... Te asteptam cu raspuns. Succes!
  • MariaN
    MariaN
    Studio20, eu lucrez aici si sunt corecti. Tot ceea ce apare in acest articol: http://www.forumvideochat.com/f2/personalul-dintr-un-studio-225.html#post9660 este adevarat
  • Doctor_G
    Doctor_G
    Salut..vreau sa fiu sincer cu voi nu fac nici o recrutare nu incerc decat sa ajut unele persoane care lucreaza pe anumite site'uri de videochat carora li se da in jur de 30% din castigurile sale ceea ce nu mi se pare corect. Daca doriti castiguri mai mari incercati acest site https://ro.bongamodels.com/models/reports/referral/earnings ..inregistrarea se face foarte simplu in cateva minute apoi puteti incepe sa lucrati. Procentul oferit de catre site este de 50% membrii sunt ok mai departe tine de voi cat de devotati sunteti in a va atinge scopurile. Cam scorul creste destul de repede insemnand ca puteti ajunge pe primele pagini foarte usor. Va doresc mult succes si multi tokens
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat