Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Voi de unde va cumparati hainute pentru chat?

alicia
alicia
Buna.
Am o curiozitate. Voi de unde va cumparati hainute pentru chat? Am gasit si eu pe Google o gramada de siteuri, chiar mi-am cumparat din cateva locuri, dar mai toate au fost chinezesti, extrem de proaste calitativ... Ca sa nu mai zic de aspect :) stiti cum se intampla, pe site le fac sa arate in mare fel iar in realitate sunt niste carpe urate si decolorate.
Stiu, se gasesc tinute super misto si sexy in malluri, dar sunt cam scumpe :(.
Stiti ceva magazine pe net de unde ati cumparat si ati fost multumite de produs?

Comentarii

• alexandraandra
    alexandraandra
    De regula, eu imi cumpar de pe www.sevensins.ro.
    Produsele lor sunt ok si calitativ si ca pret. Au de toate... lenjerii sexy, costumatii, corsete etc. Din cand in cand baga promotii si poti prinde anumite produse la preturi super ok
  • andramarcu
    andramarcu
    Si eu imi mai comand de pe www.sevensins.ro, si chiar sunt foarte calitative produsele. Dar poti sa iti faci cumparaturile si din mall, pentru ca poti sa prinzi reduceri si sa iti gasesti tinute sexy la preturi acceptabile.
  • elenapopescu
    elenapopescu
    Hello! Eu imi mai comandam de pe http://www.trendylook.ro. Au chestii dragute si accesibile
  • mari_lucy
    mari_lucy
    SevenSins  e foarte mișto, dar am văzut câteva elemente de ”recuzită” super simpatice și pe LoveBuz, cum ar fi acestea.

• NataliaSynn
    NataliaSynn
    Hey! Eu incerc sa imi achizitionez cat mai multe outfit-uri dragute cand calatoresc in strainatate, in general au marfa mai diversificata si la preturi super accesibile, dar daca e sa cumpar online, recomand si eu sevensins.ro. Dar ultima data mi-am comandat de pe zaful.com, mi-au ajuns cam intr-o luna si sunt foarte multumita de calitatea lor :)
  • KaylinDream
    KaylinDream
    Eu iti recomand cand ai chef de shopping sa iei toate magazinutele la rand. Sigur gasesti unul sau doua outfit-uri misto 
  • EsmeeCharm
    EsmeeCharm
    Eu imi comand de pe https://impure.ro. Dar cum a zis si Kaylin mai sus de multe ori merg in magazine(H&M, Zara) si imi fac outfituri cu haine de acolo. Stilul meu e caotic asa, sunt momente cand sunt super sexy, dar imi place sa adopt si street style. De aceea si stite-ul de mai sus si magazinele de genul sunt preferatele mele.
  • EvellineClaire
    EvellineClaire
    Pe mine ma ajuta trainer-ul meu. Are cateva siteuri foarte bune si beneficiaza si de discount-uri. Aleg ceea ce imi place iar de restul comenzii se ocupa ea. Sunt foarte ocupata si ma ajuta acest lucru f mult.
    Wildfashion, sevensins, H&M etc
  • AyleeB
    AyleeB
    Bunaa! Am inceput si eu sa mai comand de pe sevensins si sunt super multumita de ele, dar pentru lenjerie sau outfit-uri casual iau magazinele din mall pe rand (trebuie sa imi hranesc pofta de shopping), si in general merg la new yorker, H&M sau Bershka (colectiile lor noi sunt super faine).
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Mi-am comandat de doua ori de pe sevensins.ro si am fost destul de multumita... sa stii ca am mai gasint lenjerie super draguta si in mall mai ales la H&M. Tot apar reclame la zaful si as vrea sa incerc si de acolo pentru ca am auzit pareri bune. 
  • NikyJonnes
    NikyJonnes
    De cateva ori de pe sevensins.ro dar de obicei din magazinele obisnuite. HM au chestii dragute si Zara la fel dar daca vad ceva ce imi place, poate sa fie si dintr-un magazin obisnuit si imi cumpar.
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat