Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.
NOU:
SOCIAL LOGIN ESTE ACTIV! ACUM TE POTI CONECTA PE SITE SI PRIN INTERMEDIUL CONTULUI TAU DE GOOGLE, TWITTER SAU FACEBOOK. Dupa login, alegi username-ul (numele cu care vei aparea pe forum) si asta este tot!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Voi de unde va cumparati hainute pentru chat?

alicia
alicia
Buna.
Am o curiozitate. Voi de unde va cumparati hainute pentru chat? Am gasit si eu pe Google o gramada de siteuri, chiar mi-am cumparat din cateva locuri, dar mai toate au fost chinezesti, extrem de proaste calitativ... Ca sa nu mai zic de aspect :) stiti cum se intampla, pe site le fac sa arate in mare fel iar in realitate sunt niste carpe urate si decolorate.
Stiu, se gasesc tinute super misto si sexy in malluri, dar sunt cam scumpe :(.
Stiti ceva magazine pe net de unde ati cumparat si ati fost multumite de produs?

Comentarii

• alexandraandra
    alexandraandra
    De regula, eu imi cumpar de pe www.sevensins.ro.
    Produsele lor sunt ok si calitativ si ca pret. Au de toate... lenjerii sexy, costumatii, corsete etc. Din cand in cand baga promotii si poti prinde anumite produse la preturi super ok
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat