Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.
NOU:
SOCIAL LOGIN ESTE ACTIV! ACUM TE POTI CONECTA PE SITE SI PRIN INTERMEDIUL CONTULUI TAU DE GOOGLE, TWITTER SAU FACEBOOK. Dupa login, alegi username-ul (numele cu care vei aparea pe forum) si asta este tot!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Studio nou , trafic prost

anna25g
anna25g
Lucrez de la începutul perioadei la un studio din București , problema este ca nu am trafic deloc , horror , tipa mi-a tot spus că este vina mea şi că este perioada proasta , dar eu nu am mai auzit de perioade proaste pana acum 
Ar trebui sa schimb studioul ?

Comentarii

• Octa
    Octa
    Buna Ana,
    Este adevarat... primele zile de lucru sunt extrem de importante pentru succesul oricarui model nou. Atunci esti putin promovata de siteuri, in unele cazuri beneficiezi de un tarif promotional + prezenta intr-o pagina dedicata modelelor noi... toate astea facute special de catre siteuri pentru ca voi, modelele incepatoare, sa aveti o expunere cat mai mare + sansa de a va face deja cativa membri fideli. Deci este foarte important cum ati gestionat acest moment... Sunt lucruri care tin strict de studio (training, poze, suport moral etc) si lucruri care tin strict de model (programul de lucru, seriozitate, rabdare si perseverenta etc). Este greu de spus acum exact unde a fost problema, fara mai multe detalii... 
    Mai poti da o sansa acelui studio, asta daca tu esti absolut convinsa ca te bucuri de tot suportul lor. Daca sunt profi, o sa te ajute sa treci peste acest moment greu. Daca nu, cauta-ti in alta parte... Insa trebuie sa stii, chiar daca vei schimba acum studioul... nimeni nu face minuni peste noapte... Daca vrei sa cresti, va trebui sa ai rabdare, sa fii serioasa si sa muncesti muuult.
    Te asteptam cu mai multe detalii si speram din tot sufletul sa iti mearga din ce in ce mai bine!

Octa
  • Doctor_G
    Doctor_G
    Salut..vreau sa fiu sincer cu voi nu fac nici o recrutare nu incerc decat sa ajut unele persoane care lucreaza pe anumite site'uri de videochat carora li se da in jur de 30% din castigurile sale ceea ce nu mi se pare corect. Daca doriti castiguri mai mari incercati acest site https://ro.bongamodels.com/models/reports/referral/earnings ..inregistrarea se face foarte simplu in cateva minute apoi puteti incepe sa lucrati. Procentul oferit de catre site este de 50% membrii sunt ok mai departe tine de voi cat de devotati sunteti in a va atinge scopurile. Cam scorul creste destul de repede insemnand ca puteti ajunge pe primele pagini foarte usor. Va doresc mult succes si multi tokens
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat