Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

Buna ! Ce studio imi recomandati?

lol123
lol123
Buna ziua ! Ce studiouri serioase imi recomandati si sa fie corecti cu banii , care n-au avut probleme cu legea si cu mascatii, care lucreaza cu contract sau chiar cu contract de munca  si sa am siguranta , care platesc impozitele la stat , care te sustin si iti ofera suport , care sa nu te foloseasca ca pe un robotel si sa te tradeze cu superficial itate si sa minta , iar studiourile care mie mi-au atras atentia sunt : dream studio ,white agency, unicorn agency , unique studio , acum nu stiu cat de seriosi sunt si cat de mult se implica in evolutia ta dar as dori sa stiu si parerile voastre si daca ati avut experiente cu aceste studiouri la care le-am enumerat sau cu alte studiouri .

Comentarii

• elenapopescu
    elenapopescu
    Buna! Eu iti recomand studioul Rich Girl Studios, deoarece activeaza in acest domeniu de 17 ani si au cea mai buna echipa. Sunt corecti, cand vine vorba de bani si te trateaza ca pe un partener, nu ca pe un simplu angajat. Cei de la Rich pun acceent pe modele si de aceea ne pun la dispozitie fel si fel de bonusuri de performanta, care ne ajuta sa fim mai productive. Munca cu ei este 100 % legala si ti se platesc la timp impozitele la stat. 
  • MeganKroft
    MeganKroft
    Eu am inceput cu Studio20 si a fost cea mai buna decizie pe care am luat-o. Colegii din echipa sunt mereu atenti, ti se respecta confidentialitatea si au grija sa ajungi la castigurile promise (chiar si cand ne mai apuca lenea lol). Nu stiu cum este la alte studio uri pentru ca nu am interactionat si nu as vrea sa ma pronunt. 
    Studio20
  • KaylinDream
    KaylinDream
    Hey! Eu personal lucrez cu Studio20 si sunt mai mult decat fericita de alegerea mea, dar eu te sfatuiesc sa mergi la interviu in mai multe locatii, ca sa vezi exact cu cine te potrivesti cel mai bine :D 
  • AyleeB
    AyleeB
    Buna! Can am inceput, am fost si eu in dilema asta. Am citit pe internet despre mai multe studio-uri si am fost la un interviu la Studio20. Mi s-au parut foarte profi de la inceput si am decis sa continui cu ei. Sincer, am dat aici de oameni super faini care m-au ajutat mult pana am invatat ce si cum trebuie sa fac si ce nu, si am ajuns sa castig niste sume la care nici nu am visat. Poti incerca sa mergi la un interviu la mai multe studio-uri si vezi care se pliaza pe asteptarile tale. Mult noroc!
  • KendraStudio
    KendraStudio
    Buna,
    Daca iti doresti sa lucrezi in special pe site-uri freemium te invitam la Kendra Studio. Ca model la noi ai parte de training si suport 24/7, un program impartit in 3 ture (astfel incat sa iti poti organiza timpul asa cum iti doresti), tehnici care se vor ocupa de orice problema apare in legatura cu un site, camere amenajate modern, reduceri la outfituri, make-up profesional si imprumut pentru operatii estetice, casa sau masina. De asemenea, modelele noastre au parte de sedinte foto constante si se lucreaza intens la imaginea conturilor de model  
  • SophieLust
    SophieLust
    Buna. Eu nu am facut prea multe cautari la inceput sa aflu care studio ar fi "mai bun". M-am ghidat dupa instinct si se pare ca am facut alegerea cea mai potrivita pentru mine venind la interviu la Studio 20. Un aspect foarte important pe care mi-as dori sa-l mentionez este faptul ca pana sa decid eu sa imi asum in totalitate acest job nu am avut nici macar o secunda teama sau gandul ca cineva ar putea sa afle cu ce ma ocup. Poti programa pur si simplu interviuri la diverse studiouri si sa te convingi singura unde ti-ar fi mai bine atat pe plan profesional cat si pe plan personal. . Iti urez mult succes in a-ti gasi studioul potrivit tie! 
  • Arielleee123
    Arielleee123
    Hey..si eu mi am inceput cariera ca si model tot la Studio20 si nu am avut niciodata probleme, am fost putin reticenta la inceput din cauza ca staff-ul este format si din fete si din baieti, dar mi au demontrat repede ca sunt niste oameni profi din toate punctele de vedere si ca merita sa fiu aici. Subiectiv vbind, te as sfatui sa alegi studioul asta, dar obiectiv cred ca ar fi mai bine sa cercetezi piata, sa mergi la ceva interviuri si sa i alegi pe cei care te motiveaza cel mai tare..oameni care te vor minti frumos, vei gasi peste tot. succes! 
  • AmelieSlade
    AmelieSlade
    Buna. Eu lucrez la Studio20 si sa stii ca nu am nimic de reprosat. Este seriozitate maxima, ti se face contract chiar e ok. Sper sa iti fi fost de ajutor. 
  • laracara
    laracara
    Orice studio.. dar nu Rich Girls. Iti recomand cu drag Charm.. (eu fac de acasa) .. dar am fost la ei si sunt super
© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat