Bine ai venit pe videochatforums.ro - forum cu discutii, informatii, articole, sfaturi despre videochat! Vrei sa pui o intrebare, sa deschizi o discutie noua sau sa faci un comentariu?
Inregistreaza-te ca membru pentru a putea participa la discutii, nu dureaza decat 20 de secunde. Completezi rapid datele de logare, iar emailul il poti confirma alta data!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.
NOU:
SOCIAL LOGIN ESTE ACTIV! ACUM TE POTI CONECTA PE SITE SI PRIN INTERMEDIUL CONTULUI TAU DE GOOGLE, TWITTER SAU FACEBOOK. Dupa login, alegi username-ul (numele cu care vei aparea pe forum) si asta este tot!
Dupa ce te loghezi, apasa X pentru a inchide acest mesaj.

BANI BLOCATI IN CHOICE BANK

lola21
lola21
Buna ziua lume, 
Am facut marea tampenie sa imi strang banii in firstchoicepay, am strans o suma destul de frumusica si acum sunt blocati acolo.
Nu ma refer la banii care au fost deja pe card, pentru ca i-am scos, ma refer la banii care au fost in cont.
am dat zeci de email-uri si telefone,nu imi raspunde nimeni. stie cineva ce as putea sa fac sau cu cine as putea sa vorbesc.????
Din cate am inteles de la firstchoice,ei nu au treaba cu banii mei,pentru ca ei doar lucrau cu choice bank,mai pe inteles choicebank si firstchicepay sunt diferite,ei doar se ocupau de carduri. thx

Comentarii

• Octa
    Octa
    Buna,
    Nu vreau sa te sperii..dar cam nasol. Ei au anuntat de luni de zile ca o sa inchida aceste conturi, tocmai ca lumea sa aiba timp sa scoata banii. Mai incearca cu mailuri si telefoane. Altceva nu ai ce sa faci...
  • lola21
    lola21
    da....foarte nasol,am intrat pe un forum  unde sunt oameni din mai multe tari, ei zic ca au completat niste formulare, numite claim forms si le-ai trimis catre banca. eu abia acum am aflat si nu am ideea ca formular sa aleg sau mai ales ce ca completez, pentru ca eu nu detin atatea detalii cate cer ei, a fost un simplu card de la fcp ,nu am detalii si contracte facute cu ei...in fine...cred ca asta a fost gandita foarte bine de ei pentru a lua banii frumos si  elegant <span>:neutral:</span>

© Copyright 2017 - Videochatforums
  • pagina oficiala de twitter videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de google+ videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de facebook videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de pinterest videochatforums - forum videochat
  • pagina oficiala de tumblr videochatforums - forum videochat